Yhteiskuntavastuuraportointi
Vastuullista yritystoimintaa jo 45 vuotta!

Pysy ajantasalla seuraamalla Tuokkoa sosiaalisessa mediassa

Yhteystiedot

Oy Tuokko Ltd                               Y-tunnus: 1731049-4

Postiosoite

Paciuksenkatu 25
00270 Helsinki

Käyntiosoite

Gradus-talo
Paciuksenkatu 25, 5. krs
00270 Helsinki

Käynti Kallioportaankadun puolelta

Sähköpostiosoite:

etunimi.sukunimi@tuokko.fi tai
info@tuokko.fi.

Puhelin:

+358 9 4366 140
Fax: + 358 9 4366 1440

Vaihteemme on avoinna arkisin ma - pe klo 8.00 - 16.00.

Laskutusosoite

Oy Tuokko Ltd

Verkkolaskuosoite 003717310494
Operaattori Liaison Technologies

Paperilaskut:

Oy Tuokko Ltd
PL 131
40011 HEEROS PALVELUT

Videoneuvottelut

Kaikilla toimistoillamme on käytössä Microsoft Lync videoneuvottelu- ja puhelinkonferenssitekniikka. Lisätiedot info@tuokko.fi.

Tuokko OÜ

Osoite:

Pärnu mnt. 141 (Delta Plaza, 14. kerros)
11314 Tallinn, Viro

Sähköpostiosoite:

etunimi@tuokko.ee tai
tuokko@tuokko.ee

Puhelin:

+372 667 1600
Fax: +372 667 1601

Delta Plazassa on kahden tunnin ilmainen pysäköinti vierailijoille. Parkkipaikkoja on pihalla sekä parkkihallin ensimmäisessä kerroksessa. Parkkihallista on suora sisäänpääsy taloon ja hissiaulaan. Hissiaulassa ensimmäisen kerroksen vastaanottotiskin vieressä on sähköinen kirjautumisjärjestelmä, johon syötetään auton rekisterinumero.

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous!

 

 

Yhteystiedot

Oy Tuokko Ltd

Helsinki
Toimistomme on avoinna koko kesän klo 8.00 – 16.00.

Paciuksenkatu 25
00270 Helsinki
+358 9 4366 140

Toimitusjohtaja Timo Tuokko
040 513 1150
timo.tuokko@tuokko.fi

Lappeenranta
Toimistomme on suljettu 10.7. – 6.8.

Valtakatu 49-51
53100 Lappeenranta
0400 659 299
fax. 09 4366 1470

Mirja Saarnia
0400 659 299
mirja.saarnia@tuokko.fi

Tampere
Toimistomme on suljettu 10.7. – 11.8.

Hämeenkatu 9
33100 Tampere
03 212 2028
fax. 09 4366 1470

Tuija Siuko
040 544 9041
tuija.siuko@tuokko.fi

Oulu
Toimistomme on suljettu 10. – 30.7.

Sepänkatu 20
90100 Oulu
08 311 3323
fax. 09 4366 1470

Kari Knuuttila
040 450 8523
kari.knuuttila@tuokko.fi

Turku

Leena Juusela
0440 180 354
leena.juusela@tuokko.fi

Tuokko OÜ, Tallinna

Pärnu mnt. 141
(Delta Plaza, 14. kerros)
11314 Tallinn, Viro
+372 667 1600
fax. +372 667 1601

Johanna Vironmäki
+372 667 1666
+358 44 330 1476
+372 5625 9035
johanna@tuokko.ee